Observatoire européen des think tanks Think tanks and civil society : because ideas matter

Politika

Suivre la vie du sitehttp://www.politika.lv/

Suivre la vie du sitehttp://politika.lv/articles.rss

Derniers articles

 • 12.Saeima nav izpildījusi pusi no priekšvēlēšanu solījumiem tiesiskuma jomā

  21 mars 2018
  Sabiedrība par atklātību – Delna (Delna) un domnīca PROVIDUS 2014. gadā no visām 12.Saeimā ievēlētajām partijām ieguva atbalstu tiesiskuma nostiprināšanas rīcības plānam, kurā iekļauti 45 uzdevumi. Organizācijas ir izpētījušas, ka no šiem uzdevumiem pilnīgi vai daļēji ir izpildīta tikai puse: 7 solījumi īstenoti (...)
 • Sagatavoti izziņas materiāli diskusijas veicināšanai par migrāciju

  14 mars 2018
  Ar mērķi veicināt migrācijas jautājumu iekļaušanu vidusskolu programmu mācību stundās, kā arī lai paplašinātu izpratni par migrācijas procesiem un to nozīmību Latvijas sabiedrībā, sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS izveidojis virkni materiālu, kuru veidošanā izmantoti nevalstiskās organizācijas "Migration (...)
 • Discussion "Development of Digital Skills – The Road to a More Inclusive and Diverse Labour Market ?"

  12 mars 2018
  90% of future workplaces will require digital skills, but nearly half of Latvia's population do not have sufficient skills in this area. What are the existing policy initiatives and practices to promote learning of digital skills? How do employers ensure that their employees have the (...)
 • Diskusija : Digitālo prasmju attīstība - ceļš uz iekļaujošu darba tirgu

  12 mars 2018
  90% nākotnes darba vietās būs nepieciešamas digitālās prasmes, taču teju pusei Latvijas iedzīvotāju tās ir nepietiekošas. Kādas politikas iniciatīvas un prakse pastāv, lai veicinātu digitālo prasmju apgūšanu? Kā darba devēji nodrošina sev nepieciešamo digitālo prasmju attīstību? Kā digitālo prasmju attīstīšana (...)
 • Mapping Report : Social Orientation in Latvia

  5 mars 2018
  Social orientation activities encompass courses, modules and other initiatives in which non-nationals are introduced with basic civic knowledge of the host society. In Latvia they are provided in the framework of [url=https://likumi.lv/doc.php?id=238195]social integration policy (...)
 • Ceļā uz savienību pilsoņiem - 2CU

  1er mars 2018
  Pēdējos gados demokrātija Eiropā piedzīvo krīzi. Lai gan dažādu labējo partiju līderi piedāvā cilvēkiem “atgūt kontroli pār savu valsti”, veiktās aptaujas liecina, ka ES pilsoņi viennozīmīgi atbalsta eiro un vēlas redzēt efektīvāku Eiropas Savienību, kas ir spējīga veiksmīgi risināt ar migrāciju, drošību un (...)
 • Pētījums "Vienojošas nacionālās identitātes un Latvijas kultūrtelpas nostiprināšana"

  28 février 2018
  Publicēts 2017.gada ekspertu ziņojums "Vienojošas nacionālās identitātes un Latvijas kultūrtelpas nostiprināšana. Priekšlikumi sabiedrības integrācijas politikas plānam 2019.-2025.gadam".
 • Migration Matters Video Screening : Are you part of the "us" or the "them" ?

  28 février 2018
  We're excited to invite you to MigrationMatters first ever screening in Latvia, featuring videos from their newest online course "Rethinking 'Us' & 'Them': Integration and Diversity in Europe", which examines questions such as: "How do we make integration work?", "Why is talking about (...)
 • Migration Matters video prezentācija : Vai Tu esi daļa no "mums" vai no "viņiem" ?

  28 février 2018
  Priecāsimies par Tavu dalību pirmajā [i]Migration Matters[/i] video prezentācijā Latvijā, kur tiks rādīti video no jaunākā tiešsaistes kursa "Pārdomājot 'Mūs' & 'Viņus': Integrācija un dažādība Eiropā", kurā aplūkoti šādi jautājumi: "Kā veicināt integrāciju?", "Kāpēc ir tik grūti runāt par identitāti?", un (...)
 • Aicinām skolotājus pieteikties dalībai seminārā "Migrācijas vizualizācija"

  23 février 2018
  Mūsdienu pasaulē migrācijas procesi kļūst arvien sarežģītāki, tāpēc ir svarīgi izprast šo procesu nozīmi sabiedrībā un ar šiem komplicētajiem migrācijas jautājumiem iepazīstināt skolu jauniešus.

1 | 2

Suivez-nous !

Copyright Observatoire des think tanks - Powered by SPIP, Feat.B_HRO - Mentions légales